Sprzęt i akcesoria

Dozowniki do mydła

Dozowniki do mydła to jedne z podstawowych elementów wyposażenia toalety i łazienek, a nawet kuchni, z których korzysta wiele osób. Funkcjonalny dozownik zlokalizowany przy umywalce ułatwia zachowanie higieny i pozwala na komfortowe mycie dłoni, co z kolei wpływa na ograniczenie przenoszenia drobnoustrojów chorobotwórczych.

Jednym z rozwiązań, które ułatwiają codzienną higienę dłoni są dozowniki na mydło.Ich popularność wciąż rośnie, a widok produktu myjącego w pojemniku z pompką w miejsce mydła w kostce już nikogo nie dziwi. Jakie rodzaje sprzętów proponuje MEDISEPT i które z nich warto kupić? Jak działa automatyczny dozownik mydła?

Jak działa dozownik mydła?

Mechanizm działania dozowników na mydło jest bardzo prosty, jednak może różnić się w zależności od konkretnego modelu. Głównym założeniem tego rodzaju urządzeń jest ograniczenie do minimum kontaktu dłoni ze środkiem myjącym oraz powierzchnią pojemnika.

Wewnątrz są wypełnione mydłem i wystarczy lekkie naciśnięcie dłonią, łokciem lub zbliżyć rękę do urządzenia, aby ten podał odpowiednią porcję mydła w płynie i umożliwił higieniczne umycie rąk.

Wytrzymały dozownik MEDISPET

Dozowniki do mydła wykonane z trwałych komponentów cieszą się popularnością ze względu na wygodę użytkowania, łatwość montażu oraz możliwość sprawnej wymiany zawartości pojemnika. Tworzywo sztuczne i elementy stali nierdzewnej zapewniają długą żywotność konstrukcji. W przypadku dozowników MEDISEPT warto zwrócić uwagę także na łatwość utrzymania ich w czystości.

Dozownik to proste i bardzo praktyczne rozwiązanie, które przyczynia się do zmniejszenia ryzyka rozwoju, a następnie transmisji drobnoustrojów, dlatego jest chętnie wykorzystywane. Najwyższy poziom bezpieczeństwa i higieny zapewnia zastosowany system zamknięty.

Gdzie montuje się dozowniki na mydło?

Wysoka funkcjonalność, wygoda użytkowania i wzrost poziomu bezpieczeństwa to główne czynniki sprawiające, że dozowniki na mydło znajdują zastosowanie w coraz większej liczbie miejsc. Przez pewien czas kojarzyły się z najwyższym poziomem higieny wymaganym wyłącznie w placówkach związanych z ochroną zdrowia.

Obecnie te praktyczne dodatki są mocowane również w:

  • łazienkach hotelowych,
  • restauracjach,
  • centrach handlowych.

Pojemniki z dozownikiem znajdują zastosowanie w miejscach, w których każdego dnia przebywa wiele osób, co sprawia, że rośnie ryzyko przeniesienia drobnoustrojów chorobotwórczych.

Dozowniki do mydła są urządzeniami prostymi w obsłudze, więc każdy poradzi sobie z ich użyciem. Dzięki nowoczesnemu designowi atrakcyjny dozownik mydła pasuje do aranżacji każdej łazienki).

Automatyczne dozowniki mydła

Mamy świadomość, że dozowniki na mydło trafiają do wielu różnych obiektów, a zatem ich parametry powinny się różnić w zależności od potrzeb użytkowników. Dlatego oferujemy naszym klientom szeroki wybór sprzętów różniących się mechanizmem działania i rodzajem materiału wykonania. Niektóre są wykonane z tworzywa, a konstrukcja innych to wyłącznie stal nierdzewna.

Rosnącą popularnością cieszą się nowoczesne automatyczne dozowniki do mydła z czujnikiem ruchu, które gwarantują całkowicie bezdotykową obsługę. Urządzenia z tej kategorii samodzielnie odmierzają ilość dozowanego płynu lub mydła (można ustawić wielkość porcji).

Dozowniki i inne funkcjonalne akcesoria MEDISEPT

Proponujemy naszym klientom zakup dozowników do mydła w płynie o niedużej pojemności przeznaczonych do powieszenia na ścianie, a także dozowniki wolnostojące, które można ustawić przed wejściem do obiektu.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko ręczne i automatyczne dozowniki mydła, ale także podajniki do papieru i ręczników, które znacznie podnoszą komfort użytkowników publicznych łazienek. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i wyboru rozwiązania, które spełnia Państwa oczekiwania!

Pobierz katalog produktów profesjonalnych marki MEDISEPT

Unia europejska
Zadzwoń, czekamy na Twój telefon codziennie
od 8:00 do 16:00
81 535 22 22
Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe:
sprzedaz@medisept.pl