Sprzęt i akcesoria

Maszyny i pady do mycia podłóg

W celu utrzymania nienagannej czystości w pomieszczeniach stosuje się nie tylko skuteczne środki, ale także maszyny do mycia podłóg. Ułatwiają sprzątanie szczególnie w przestrzeniach o wzmożonym natężeniu ruchu oraz wszędzie tam, gdzie gromadzą się zanieczyszczenia trudne do usunięcia. Mowa m.in. o halach produkcyjnych, sklepach wielkopowierzchniowych czy placówkach ochrony zdrowia.

W celu utrzymania nienagannej czystości w pomieszczeniach stosuje się nie tylko skuteczne środki, ale także maszyny do mycia podłóg. Ułatwiają sprzątanie szczególnie w przestrzeniach o wzmożonym natężeniu ruchu oraz wszędzie tam, gdzie gromadzą się zanieczyszczenia trudne do usunięcia. Mowa m.in. o halach produkcyjnych, sklepach wielkopowierzchniowych czy placówkach ochrony zdrowia. Przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę akcesoriów i urządzeń, które przyczynią się do poprawy poziomu czystości intensywnie eksploatowanych nawierzchni. Przedstawiamy pady maszynowe o różnych właściwościach, a także odkurzacze, szorowarki i polerki. Czym wyróżniają się sprzęty dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego?

Którą maszynę do mycia podłóg warto kupić?

Odkurzacz to jeden z tych sprzętów, który może pełnić wiele funkcji. Nowoczesne urządzenia doskonale radzą sobie z usuwaniem zanieczyszczeń i wchłanianiem brudu. Te maszyny do podłóg mogą być użytkowane na sucho i na mokro. Proponujemy Państwu modele o różnej pojemności, a każdy z nich został wyposażony w zbiornik ze stali nierdzewnej. Wyróżnia je cicha praca z jednoczesną dużą mocą zasysania. Ostatnia cecha ma znaczenie w przypadku szczególnie uporczywych zabrudzeń, które pojawiają się w dużej ilości. Odkurzacze MEDISEPT to sprzęty o wielu możliwościach zastosowania. Nadają się do czyszczenia zachowawczego oraz polerowania różnych rodzajów podłóg: dywanów, wykładzin i posadzek. Wyróżnia je łatwość obsługi i kompaktowy rozmiar. Szorowarka jest urządzeniem sterowanym za pomocą ręcznego uchwytu, nie posiada własnego napędu. Są powszechnie wykorzystywane na halach magazynowych, produkcyjnych, w obiektach handlowych i sportowych.

Do czego wykorzystuje się pady maszynowe?

Szeroki asortyment MEDISEPT zapewnia naszym klientom dostęp do innowacyjnych rozwiązań i skutecznych środków oraz akcesoriów, dzięki którym łatwiej będzie im utrzymać nienaganną czystość w pomieszczeniach. Zalicza się do nich polerki, czyli urządzenia o wysokiej mocy przeznaczone do konserwacji podłóg i posadzek na sucho. Pady maszynowe, które znajdą Państwo w naszej ofercie, posiadają oznaczenia kolorystyczne odpowiadające różnym poziomom twardości i zastosowania. Proponujemy zakup produktów przeznaczonych do:

Niezależnie od tego, jakie pady maszynowe zechcą Państwo kupić, gwarantujemy, że nasze produkty wyróżniają się długą żywotnością. Pozostawiają powierzchnię czystą, gładką, pozbawioną smug i zarysowań.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie wątpliwości do kontaktu. Gwarantujemy nie tylko dostęp do rozwiązań najwyższej jakości, ale zapewniamy także fachową obsługę i profesjonalne doradztwo. Prezentowane w tej kategorii maszyny do mycia podłóg, takie jak odkurzacze, polerki i szorowarki pozwolą działać skuteczniej, osiągać pożądane rezultaty w krótszym czasie, a jednocześnie obniżyć koszty ponoszone na czyszczenie powierzchni.

Pobierz katalog produktów profesjonalnych marki MEDISEPT

Unia europejska
Zadzwoń, czekamy na Twój telefon codziennie
od 8:00 do 16:00
81 535 22 22
Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe:
dokb.biuro@medisept.pl