Środki do czystości

Środki do mycia gruntownego

Mycie gruntowne polega na dogłębnym oczyszczeniu powierzchni oraz dąży do całkowitego usunięcia wszystkich zabrudzeń jednocześnie zabezpieczając powierzchnie substancjami ochronnymi, różni się od mycia codziennego, które czyści tylko powierzchowne oraz likwiduje łatwousuwalne plamy. Głębokie zabrudzenia wymagają zastosowania specjalistycznych preparatów oraz zastosowania maszyn czyszczących, dzięki którym możliwe będzie ich skuteczne i sprawne usunięcie.

Mycie gruntowne polega na dogłębnym oczyszczeniu powierzchni oraz dąży do całkowitego usunięcia wszystkich zabrudzeń jednocześnie zabezpieczając powierzchnie substancjami ochronnymi, różni się od mycia codziennego, które czyści tylko powierzchowne oraz likwiduje łatwousuwalne plamy. Głębokie zabrudzenia wymagają zastosowania specjalistycznych preparatów oraz zastosowania maszyn czyszczących, dzięki którym możliwe będzie ich skuteczne i sprawne usunięcie. W takim momencie warto sięgnąć po środki do mycia gruntownego! Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w miejscach, w których pojawia się wiele zanieczyszczeń, których trudno się pozbyć. Mowa m.in. o obiektach przemysłowych czy halach produkcyjnych. Po które preparaty warto sięgnąć? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą MEDISEPT i zakupu bezpiecznych preparatów o udowodnionej skuteczności!

Z jakimi zabrudzeniami radzą sobie środki do mycia gruntownego?

W tej kategorii zgromadziliśmy środki do mycia gruntownego o różnym przeznaczeniu. Niektóre stosuje się do czyszczenia maszyn i silników, inne do usuwania uporczywego brudu z posadzki, a kolejne służą do likwidacji śladów po gumie. Proponujemy Państwu preparaty, które pozwolą pozbyć się starej powłoki woskowej, a także produkty służące do wybielania powierzchni. W ofercie MEDISEPT posiadamy środki do mycia gruntownego, które używane są w celu zabezpieczenia powierzchni poprzez stworzenie silnej powłoki ochronnej.

W wyniku naturalnego użytkowania nawierzchnia zużywa się i wymaga dogłębnego czyszczenia oraz konserwacji. Dlatego przygotowaliśmy koncentraty, dzięki którym uda się wyrównać powstałe niedoskonałości i nabłyszczyć posadzkę, a tym samym przywrócić jej estetyczny wygląd. Proponujemy szeroki wybór środków do mycia gruntownego, dedykowanych do:

  • betonu,
  • gresu,
  • płytek ceramicznych,
  • PCV,
  • kamienia naturalnego i sztucznego.

Prezentowane preparaty radzą sobie nawet z usuwaniem zaschniętego i lepkiego brudu, a stosowane regularnie pozwolą zachować wybraną strefę w czystości. Pozwalają zachować wysoki poziom higieny bez dużego wysiłku.

Skuteczne środki do mycia gruntownego z oferty MEDISEPT

Każdy, kto miał okazję czyścić powierzchnię intensywnie zabrudzoną wie, że pozbycie się smaru, oleju, sadzy i zaschniętego brudu to niełatwe zadanie. W jego wykonaniu mają pomóc profesjonalne środki do mycia gruntownego, które ułatwiają pozbycie się niechcianych plam i zanieczyszczeń, a tym samym skracają czas przeznaczony na wykonywanie czynności. Uciążliwe zabrudzenia można sprawnie usunąć przy pomocy koncentratów przeznaczonych do mycia ręcznego i maszynowego z asortymentu MEDISEPT.

Przedstawione propozycje są chętnie wybierane do zakładów produkcyjnych, warsztatów, a nawet pasaży handlowych, czyli budynkach o dużej powierzchni. Dlatego przygotowaliśmy wydajne środki do mycia gruntownego, które wyróżniają się wysoką skutecznością działania. Ponadto dostępne są w dużych pojemnościach. Zwróćmy uwagę, że na ich efektywność i bezpieczeństwo wpływa nie tylko najwyższa jakość składników, którą gwarantujemy, ale także stosowanie się do zaleceń zawartych na etykiecie produktu. Preparaty zawsze powinny być stosowane zgodnie z przeznaczeniem (do konkretnego rodzaju powierzchni) oraz w stężeniu, jakie zaleca producent.

Jeżeli poszukują Państwo specjalistycznych środków do mycia gruntownego, które pozwolą sprawnie i skutecznie pozbyć się uporczywych zanieczyszczeń – zachęcamy do kontaktu i składania zamówień w sklepie internetowym MEDISEPT! Gwarantujemy fachowe doradztwo, a następnie sprawną i bezpieczną wysyłkę pod wskazany adres.

Pobierz katalog produktów profesjonalnych marki MEDISEPT

Unia europejska
Zadzwoń, czekamy na Twój telefon codziennie
od 8:00 do 16:00
81 535 22 22
Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe:
sprzedaz@medisept.pl