Środki do czystości

Profesjonalne środki czystości

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdą Państwo szeroki wybór środków do utrzymania czystości przeznaczonych do profesjonalnego użytku. Proponujemy zarówno preparaty do stosowania codziennego i usuwania standardowych zanieczyszczeń, ale również specjalistyczne środki, które pomogą pozbyć się uciążliwych zabrudzeń, przeznaczone do gruntownego czyszczenia sanitariatów, dezynfekcji toalet, mycia pomieszczeń użytkowanych przez wiele osób.

Przygotowaliśmy produkty do mycia powierzchni ze starannie opracowanym składem, które pomogą nie tylko zadbać o czystość w otaczającej przestrzeni, ale także mydła antybakteryjne, aby higiena dłoni stała się jeszcze łatwiejsza. Które środki czystości kupić i dlaczego warto wybrać preparaty profesjonalne z oferty MEDISEPT?

Gdzie wykorzystuje się profesjonalne środki do czyszczenia powierzchni?

Jesteśmy producentem, który tworzy preparaty przeznaczone do użytku profesjonalnego. Służą one do:

  • mycia podłóg i powierzchni ponadpodłogowych,
  • mycia sanitariatów,
  • czyszczenia powierzchni kuchennych,
  • mycia naczyń,
  • czyszczenia codziennego i gruntownego.

Wszystkie preparaty wyróżniają się wysoką efektywnością działania, pozwalają zachować higienę w miejscach, z których często korzysta wiele osób. Środki do utrzymania czystości MEDISEPT znajdują zastosowanie w obiektach gastronomicznych, placówkach ochrony zdrowia, instytucjach publicznych, centrach handlowych, czy biurach. Sprawdzają się do mycia posadzek, mycia paneli oraz pielęgnacji podłóg drewnianych, czyszczenia powierzchni tekstylnych, a także do mycia luster, mycia kabin prysznicowych i czyszczenia powierzchni basenowych. Można je stosować bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię lub na ręczniki papierowe

Jak działa profesjonalny środek do mycia sanitariatów, zanieczyszczeń?

Profesjonalne środki czystości pozwalają zadbać o higienę Tym samym przyczyniają się do zachowania czystości i estetyki pomieszczeń oraz zapobiegają przenoszeniu zanieczyszczeń. Zapachowy płyn dodatkowo pozwala zachować przyjemny aromat w pomieszczeniu, a płyn nabłyszczający pozostawia lśniącą powłokę. Profesjonalne środki czystości, które zgromadziliśmy w tej kategorii, mają różne przeznaczenie. Dostępne są preparaty do czyszczenia podłóg, mycia szyb, czy naczyń, które radzą sobie z usuwaniem zwykłych zabrudzeń

Profesjonalny środek chemii gospodarczej do uciążliwych zabrudzeń

Proponujemy profesjonalne środki czystości do bieżącego czyszczenia powierzchni szklanych, mycia podłóg, usuwania zabrudzeń z blatów kuchennych, piekarników oraz grilli i zmywarek, z którymi tradycyjne środki sobie nie radzą. Dzięki oferowanej chemii gospodarczej możliwe jest usunięcie:

  • kamienia,
  • rdzy,
  • tłuszczu,
  • zalegających resztek,
  • lepkiego bądź zaschniętego brudu.

Do oczyszczania maszyn, silników i likwidowania uporczywego brudu konieczny jest mocny płyn, który również znajdą Państwo w naszej ofercie. Sięgając po silny środek, zawsze należy dokładnie zapoznać się z informacjami zawartymi w opisie i stosować się do zaleceń, aby mieć pewność, że zadziała skutecznie oraz będzie bezpieczny

Profesjonalne środki czystości do bieżącego mycia i dezynfekcji powierzchni

Środek myjący zawsze powinien być dopasowany do konkretnej powierzchni i rodzaju zanieczyszczeń. Codzienne zabrudzenia i kurz mogą zostać usunięte przy pomocy delikatnych środków czystości. Uniwersalny preparat skutecznie wyczyści blaty kuchenne, czy łazienkowe. Jednak w niektórych sytuacjach taki płyn myjący może okazać się niewystarczający i konieczne okażą się profesjonalne środki czystości do gruntownego czyszczenia powierzchni.

Profesjonalne środki czystości do gruntownego mycia i czyszczenia sanitariatów

Czasami pojawiają się uciążliwe zanieczyszczenia (np. w zakładach przemysłowych) lub szczególnie niebezpieczne zabrudzenia (np. w szpitalach), które wymagają zastosowania preparatów o udowodnionej skuteczności. Właśnie z nimi radzą sobie profesjonalne środki czystości. Są odpowiednie do czyszczenia sanitariatów.

Stosuje się je w okolicach muszli klozetowych, wanien, pisuarów, bidetów i umywalek. Wykorzystywane są do mycia łazienek, gruntownego czyszczenia powierzchni basenowych, mycia pomieszczeń, z których korzysta wiele osób.

Środki higieniczne do codziennego mycia

Oferta MEDISEPT jest zróżnicowana i dostosowana do odmiennych potrzeb naszych klientów. Przygotowaliśmy nie tylko wysokiej jakości środki czystości do powierzchni, ale także mydła antybakteryjne, które ułatwiają codzienną higienę dłoni. Przeznaczone są szczególnie do punktów, z których każdego dnia korzysta wiele osób.

Wspólne korzystanie z kuchni czy toalet podnosi ryzyko transmisji zakażeń, a rolą środków higienicznych jest jego obniżenie. Właśnie dlatego tak ważne jest mycie dłoni środkiem o udowodnionej skuteczności. Wykorzystując profesjonalną linię produktów podnosimy nie tylko własny poziom bezpieczeństwa, ale także innych użytkowników.

Szeroki wybór profesjonalnych środków czystości do gruntownego czyszczenia powierzchni i codziennego sprzątania

W tej kategorii sklepu internetowego MEDISEPT zgromadziliśmy najpopularniejsze i najchętniej używane środki do utrzymania czystości, mycia naczyń, codziennego mycia sanitariatów, mycia luster, oraz preparaty przeznaczone do specjalistycznego zastosowania.

Wśród pierwszych wymienia się produkty do kuchni, łazienki, czy płyny do codziennego mycia podłóg – używane są często. Druga grupa to koncentraty o zaawansowanym działaniu, wykorzystywane do mycia gruntownego, a także odbudowy i tworzenia warstw ochronnych. Profesjonalne środki czystości pozwalają sprzątać szybko i skutecznie nawet duże i wymagające powierzchnie, dlatego też cieszą się tak dobrą opinią wśród firm sprzątających.

Dlaczego warto wybrać profesjonalne środki do mycia różnych powierzchni użytkowych?

Oferowana chemia profesjonalna nadaje się do mycia różnych powierzchni. W naszym asortymencie dostępne są produkty w mniejszych i większych pojemnościach np. 5l. Środek w dużym opakowaniu wystarczy na dłużej!

Wybierając ofertę MEDISEPT, mogą Państwo zamówić nie tylko wysokiej jakości chemię gospodarczą w naszym sklepie internetowym, ale także liczyć na fachowe doradztwo i kompleksową obsługę. Każdego dnia dokładamy starań, aby dbanie o higienę stało się dla naszych klientów prostsze i bardziej efektywne.

Pobierz katalog produktów profesjonalnych marki MEDISEPT

Skip to content
Unia europejska
Zadzwoń, czekamy na Twój telefon codziennie
od 8:00 do 16:00
81 535 22 22
Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe:
sprzedaz@medisept.pl