Sprzęt i akcesoria

Wózki serwisowe

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdą Państwo funkcjonalne i solidnie wykonane wózki do sprzątania. Są powszechnie wykorzystywane w hotelach, pensjonatach, a także szpitalach i przychodniach. Ułatwiają pracę i przyspieszają wykonywanie obowiązków. Te proste narzędzia sprawiają, że wszystkie niezbędne środki czystości i akcesoria można mieć zawsze pod ręką.

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdą Państwo funkcjonalne i solidnie wykonane wózki do sprzątania. Są powszechnie wykorzystywane w hotelach, pensjonatach, a także szpitalach i przychodniach. Ułatwiają pracę i przyspieszają wykonywanie obowiązków. Te proste narzędzia sprawiają, że wszystkie niezbędne środki czystości i akcesoria można mieć zawsze pod ręką. W zróżnicowanej ofercie znajdą Państwo różne modele wózków serwisowych, dzięki czemu uda się dopasować produkty odpowiadające potrzebom użytkowników. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i wyboru sprzętu dostosowanego do oczekiwań.

Jak wybrać najlepszy wózek do sprzątania?

Najlepsze wózki do sprzątania to te, które są dopasowane do wymagań osób zajmujących się czyszczeniem oraz rodzaju wykonywanych czynności. Przygotowaliśmy dla Państwa modele z różnymi funkcjami. Dla osób poszukujących prostych rozwiązań, które mają służyć wyłącznie w celu przewożenia pojemników z wodą podczas mycia podłogi. Wówczas warto zwrócić uwagę na wózek do sprzątania dwuwiaderkowy. To prosty model, który spełnia się w swojej funkcjonalnej roli i sprawia, że użytkownik nie jest zmuszony do noszenia dużego ciężaru. Jego użytkowość podnosi dołączona bezdotykowa prasa do wyciskania mopa. W naszej ofercie dostępny jest również model dodatkowo wyposażony w praktyczny koszyczek i przydatny uchwyt na worek. Dla tych, którzy poszukują bardziej zaawansowanych rozwiązań przygotowaliśmy profesjonalne wózki serwisowe, w których znalazło się miejsce na:

  • wiaderka na wodę,
  • kuwety na środki czystości i akcesoria,
  • uchwyt na worek,
  • prasę do wyciskania.

Na co zwrócić uwagę, kupując wózek do sprzątania?

Niezależnie, czy decydujemy się na zakup podstawowego modelu, czy rozbudowanego wózka do sprzątania, powinniśmy zwrócić uwagę na jego funkcjonalność i jakość wykonania. Z tego względu warto wybrać produkty dostępne w asortymencie MEDISEPT. Zadbaliśmy, aby konstrukcja była solidna i dokładnie przemyślana. Podstawą każdego projektu jest wytrzymały stelaż, a na nim umieszczone są wiaderka wykonane z tworzywa o wysokiej odporności. Ich budowa i układ ułatwiają pracę i znacznie przyspieszać wykonywanie obowiązków osób zajmujących się porządkowaniem przestrzeni. Cała konstrukcja wózków serwisowych porusza się dzięki kółkom jezdnym o odpowiedniej wielkości. Prezentowane produkty są bezpieczne i ergonomiczne, a ich użytkowanie jest bezproblemowe, dzięki temu mogą być wykorzystywane w różnych obiektach.

Akcesoria dodatkowe, które podnoszą funkcjonalność wózków serwisowych

Jeżeli w naszym asortymencie nie udało się Państwu odnaleźć idealnego modelu, warto zwrócić uwagę na dodatkowe akcesoria, które mogą przyczynić się do podniesienia funkcjonalności. Niektórzy nie potrzebują zaawansowanego modelu, czasami jednak sam wózek do sprzątania dwuwiaderkowy okazuje się być niewystarczający. W takiej sytuacji można dokupić dodatkowy koszyczek z wygodnymi zaczepami. Jego pojemność pozwala na umieszczenie w nim środków czystości i akcesoriów, które podczas sprzątania zawsze warto mieć pod ręką. Przydać się może również prasa do wyciskania, jeżeli chcemy, aby posiadane już wiaderko zyskało dodatkową funkcjonalność. Rolą prezentowanych rozwiązań jest podniesienie komfortu użytkowników – zachęcamy do zakupu każdego, komu zależy na ułatwieniu i przyspieszeniu pracy.

Pobierz katalog produktów profesjonalnych marki MEDISEPT

Unia europejska
Zadzwoń, czekamy na Twój telefon codziennie
od 8:00 do 16:00
81 535 22 22
Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe:
dokb.biuro@medisept.pl