Dozowniki

Produkty polecane dla

Odpowiednio dobrane do potrzeb systemy dozowania pozwalają zaoszczędzić czas i ułatwić wykonywanie codziennych obowiązków. W MEDISEPT dbamy o komfort naszych klientów, dlatego przygotowaliśmy funkcjonalne rozwiązania.

Niezawodne systemy dozowania powstały z myślą o osobach, które zajmują się utrzymaniem czystości w obiektach użyteczności publicznej, czy placówkach służby zdrowia, a także w przemyśle spożywczym, branży gastronomicznej, na basenach i w wielu innych miejscach. Jakie systemy dozowania oferuje MEDISEPT i dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty?

Systemy dozowania chemii do kanistra lub butelki – jak to działa?

W naszej ofercie znajdą Państwo przenośny system dozowania środków chemicznych, który umożliwia napełnianie małych maszyn szorująco zbierających. To rozwiązanie sprawdza się w przypadku kanistrów o pojemności od 5 do 30 litrów. Przygotowaliśmy propozycje w różnych kolorach, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania odcienia do konkretnego rodzaju preparatu. Rolą takiego dodatku jest usprawnienie i ułatwienie napełniania maszyn, co bez wątpienia wpływa na komfort pracy.

Warto zwrócić uwagę na niezawodne systemy dozowania chemii do butelek, dostosowane do pojemników o pojemności mieszczącej się w granicach od 500 ml do 2 litrów. Podobnie różnią się one barwą, jednak podczas zakupów należy zwrócić szczególną uwagę na parametry produktów, aby optymalnie dopasować je do konkretnych pojemników. Tylko właściwie dobrane będą spełniać swoją praktyczną rolę.

Zaawansowane systemy dozowania MEDISEPT

W MEDISEPT przygotowaliśmy nowoczesny system dozowania, który pozwala na rozcieńczenie dwóch produktów oraz płukanie czystą wodą. Przeznaczony jest do:

  • mycia,
  • dezynfekcji,
  • płukania.

Sprawdza się zarówno do podłóg, jak i wielu innych powierzchni. Jak działa to narzędzie? Prezentowany system dozowania wykorzystuje standardowe ciśnienie wody z sieci do mieszania środka chemicznego ze strumieniem wody. Uzyskujemy w ten sposób produkt gotowy do użytku, który następnie podawany jest poprzez wąż, aż do pistoletu.

Jak działa system dozowania PROMAX MEDISEPT?

System dozowania PROMAX służy do rozcieńczania detergentów do czyszczenia. Jest rozwiązaniem przeznaczonym do dozowania maksymalnie 1 lub 4 środków chemicznych, w zależności od konkretnego modelu. Proponowane rozwiązanie pozwala w precyzyjny, łatwy i wygodny sposób dozować odpowiednią ilość środków czystości. Instalacja nie wymaga specjalnych narzędzi, a obsługa jest intuicyjna.

Czym wyróżnia się ta propozycja? System dozowania PROMAX charakteryzuje się niewielką powierzchnią zabudowy dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji. Rozwiązanie to zostało wyposażone w funkcjonalny przycisk z możliwością zablokowania. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również możliwość personalizacji produktu.

Niezawodne systemy dozowania dostępne w ofercie MEDISEPT

Dostępne systemy dozowania, zarówno proste modele, jak i bardziej zaawansowane, wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz wysoką odpornością na działanie chemikaliów. Zadowoleni użytkownicy podkreślają łatwość obsługi i niezawodność w każdych warunkach. Prezentowane rozwiązania pomagają, ułatwiają i przyspieszają pracę porządkowe. Systemy dozowania to przydatne narzędzia, dzięki którym utrzymanie czystości staje się zdecydowanie prostsze!

Pobierz katalog produktów profesjonalnych marki MEDISEPT

Unia europejska
Zadzwoń, czekamy na Twój telefon codziennie
od 8:00 do 16:00
81 535 22 22
Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe:
sprzedaz@medisept.pl