Dozowniki

Systemy dozowania

Odpowiednio dobrane do potrzeb systemy dozowania pozwalają zaoszczędzić czas i ułatwić wykonywanie codziennych obowiązków. W MEDISEPT dbamy o komfort naszych klientów, dlatego przygotowaliśmy funkcjonalne rozwiązania, które cieszą się doskonałą opinią i spełniają wszelkie potrzeby najbardziej wymagających osób.

Niezawodne systemy dozowania powstały z myślą o osobach, które zajmują się utrzymaniem czystości w obiektach użyteczności publicznej, czy placówkach służby zdrowia, a także w przemyśle spożywczym, branży gastronomicznej, na basenach i w wielu innych miejscach. Jakie systemy dozowania oferuje MEDISEPT i dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty? Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.

Systemy dozowania chemii do kanistra lub butelki – jak to działa?

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów, wśród których każdy z pewnością wybierze odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Dużą popularnością cieszy się przenośny system dozowania środków chemicznych, który umożliwia napełnianie małych maszyn szorująco zbierających. To rozwiązanie sprawdza się w przypadku kanistrów o pojemności od 5 do 30 litrów. Przygotowaliśmy systemy dozowania w różnych kolorach, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania odcienia do konkretnego rodzaju preparatu. Rolą takiego dodatku jest usprawnienie i ułatwienie napełniania maszyn, co bez wątpienia wpływa na komfort pracy.

Warto zwrócić uwagę na niezawodne systemy dozowania chemii do butelek, dostosowane do pojemników o pojemności mieszczącej się w granicach od 500 ml do 2 litrów. Podobnie różnią się one barwą, jednak podczas zakupów należy zwrócić szczególną uwagę na najważniejsze parametry produktów, aby optymalnie dopasować je do konkretnych pojemników. Tylko właściwie dobrane będą spełniać swoją praktyczną funkcję i zapewniać komfort użytkowania.

Zaawansowane systemy dozowania MEDISEPT

W MEDISEPT przygotowaliśmy nowoczesny system dozowania, który pozwala na rozcieńczenie produktów oraz płukanie czystą wodą. Przeznaczony jest do:

Sprawdza się zarówno do podłóg, jak i wielu innych powierzchni. Jak działa to narzędzie? Prezentowany system dozowania wykorzystuje standardowe ciśnienie wody z sieci do mieszania środka chemicznego ze strumieniem wody. Uzyskujemy w ten sposób produkt gotowy do użytku, który następnie podawany jest poprzez wąż, aż do pistoletu.

Jak działa system dozowania PROMAX MEDISEPT?

System dozowania PROMAX służy do rozcieńczania detergentów do czyszczenia. Jest rozwiązaniem przeznaczonym do dozowania maksymalnie 1 lub 4 środków chemicznych, w zależności od konkretnego modelu. Proponowane rozwiązanie pozwala w precyzyjny, łatwy i wygodny sposób dozować odpowiednią ilość środków czystości. Instalacja nie wymaga specjalnych narzędzi, a obsługa jest intuicyjna.

Czym wyróżnia się ta propozycja? System dozowania PROMAX charakteryzuje się niewielką powierzchnią zabudowy dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji. Rozwiązanie to zostało wyposażone w funkcjonalny przycisk z możliwością zablokowania. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również możliwość personalizacji produktu, dzięki czemu można go w pełni dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Niezawodne systemy dozowania dostępne w ofercie MEDISEPT

Dostępne systemy dozowania, zarówno proste modele, jak i bardziej zaawansowane, wyróżniają się wysoką jakością wykonania, dbałością o najdrobniejsze detale oraz wysoką odpornością na działanie chemikaliów. Zadowoleni użytkownicy podkreślają łatwość obsługi i niezawodność w każdych warunkach, niezależnie od wybranego modelu. Prezentowane systemy dozowania pomagają, ułatwiają i przyspieszają pracę porządkowe, zatem są to przydatne narzędzia, dzięki którym utrzymanie czystości staje się zdecydowanie prostsze. Warto się o tym przekonać, aby usprawnić i przyspieszyć wszelkie prace, tym samym oszczędzić czas i pieniądze.

Jesteśmy przekonani, że nasze systemy dozowania doskonale sprawdzą się w konkretnym zastosowaniu i okażą się niezawodnym rozwiązaniem, a ich zakup to inwestycja, która szybko się zwróci. Zapraszamy do złożenia zamówienia, a w przypadku pojawienia się dodatkowych pytań do kontaktu z biurem obsługi.

Pobierz katalog produktów profesjonalnych marki MEDISEPT

Skip to content
Unia europejska
Zadzwoń, czekamy na Twój telefon codziennie
od 8:00 do 16:00
81 535 22 22
Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe:
sprzedaz@medisept.pl