Sprzęt i akcesoria

Akcesoria do sprzątania

Oferowane przez MEDISEPT akcesoria do sprzątania to elementy, które są niezbędne do utrzymania porządku i zachowania higieny w pomieszczeniach firmowych. Wszystkie z prezentowanych produktów wyróżnia wysoka jakość, niezawodność i wygoda użytkowania, dzięki czemu sprzątanie staje się szybsze, wydajniejsze i znacznie prostsze. Warto się o tym przekonać wybierając najwyższej klasy akcesoria do sprzątania przeznaczone dla klientów prywatnych i przedsiębiorców.

Akcesoria do sprzątania - efektywne mycie i czyszczenie podłóg oraz okien

W celu wykonywania efektywnego mycia i czyszczenia podłóg oraz okien doskonale sprawdzą się oferowane akcesoria do sprzątania. Wśród nich można znaleźć praktyczne elementy przeznaczone do zamiatania i zbierania śmieci, bez konieczności schylania się i nadwyrężania kręgosłupa. Oferujemy szufelki z pokrywką, które zapobiegają wysypywaniu się śmieci oraz zmiotki w zestawie na drążku, które w połączeniu tworzą komfortowy zestaw do czyszczenia różnego rodzaju podłóg.

Równie przydatna podczas sprzątania podłóg z pewnością okaże się ściągaczka wykonana z materiałów, które są odporne na wodę, dzięki czemu można z powodzeniem stosować je w otoczeniu, gdzie panuje duża wilgoć. Podobny produkt sprawdzi się także do mycia okien bez smug - ściągaczka do szyb, bo właśnie o niej mowa, może być także wykorzystana do czyszczenia luster i innych gładkich powierzchni. Precyzyjnie zbiera brud i nadmiar wody ze względu na zastosowaną wysokiej jakości gumę, która gwarantuje doskonałe rezultaty czyszczenia. W celu zwiększenia efektu można wykorzystać do sprzątania specjalistyczne środki i chemię profesjonalną MEDISEPT o skutecznie działających formułach.

Akcesoria, które są niezwykle przydatne podczas sprzątania

Poza akcesoriami przeznaczonymi do mycia okien i podłóg oferujemy również drobne narzędzia, które będą przydatne podczas sprzątania. Mowa między innymi o kieszeniowej skrobaczce, która przeznaczona jest do czyszczenia płaskich i gładkich powierzchni z uporczywych zabrudzeń. Zwykle nie radzą sobie z nimi tradycyjne ściereczki i gąbki. Do takich problematycznych zabrudzeń należą między innymi wieloletnie zabrudzenia, pozostałości po gumach, naklejkach i taśmach klejących czy też resztki farb i lakierów. Skrobaczki są bardzo poręczne i łatwe w użytkowaniu, a ich dodatkową zaletą jest prosta wymiana ostrza w razie potrzeby.

Przydatnymi akcesoriami do sprzątania są również drążki aluminiowe, które sprawdzą się doskonale do pracy na dużych wysokościach. Na ich końcówkach można zamontować dowolny element - szczotkę, ściągaczkę czy nakładkę do mycia okien. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się podczas mycia okien, sprzątania klatek schodowych o dużej powierzchni czy też usuwania zanieczyszczeń z sufitu. Niekiedy mogą okazać się także przydatnym sposobem na oczyszczenie trudno dostępnych miejsc podczas wykonywania różnego zakresu prac

Zestawy sprzątające - funkcjonalne rozwiązanie

W naszej ofercie nie zabrakło również zestawów sprzątających do mycia okien, które stanowią praktyczne rozwiązanie. Ich funkcjonalność znacznie usprawnia utrzymanie szyb i luster w czystości, bez uporczywych zacieków czy nieestetycznych plam.

W komplecie znajduje się kilkanaście przydatnych elementów, a wśród nich między innymi uchwyt do mycia okien z wymienną nakładką z mikrofazy, łącznik przegubowy i prosty, gąbka, gumy ściągające w różnym rozmiarze, skrobaczka, ostrze ze stali nierdzewnej i trzymak oraz drążek teleskopowy. Taki zestaw pozwala mieć wszystko pod ręką i niweluje konieczność kompletowania akcesoriów oddzielnie, co również oszczędza czas i pieniądze.

Zamienne elementy do akcesoriów do sprzątania

W prezentowanej kategorii dostępne są również elementy zamienne do oferowanych akcesoriów do sprzątania, które pozwolą na szybką wymianę wyeksploatowanych części i zlikwidują konieczność zakupu nowych narzędzi. Wśród nich można wymienić między innymi nożyki zapasowe do skrobaczek wykonane z najwyższej klasy stali nierdzewnej oraz gumy wymienne do ściągaczek do szyb w różnych rozmiarach.

Jesteśmy przekonani, że dostępne w naszym asortymencie akcesoria do sprzątania spełnią wszelkie oczekiwania i potrzeby, nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Pobierz katalog produktów profesjonalnych marki MEDISEPT

Skip to content
Unia europejska
Zadzwoń, czekamy na Twój telefon codziennie
od 8:00 do 16:00
81 535 22 22
Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe:
sprzedaz@medisept.pl