Środki do czystości

Środki do mycia codziennego

Środki do mycia podłóg to podstawowa kategoria produktów do utrzymania czystości, która znajduje zastosowanie zarówno w prywatnych lokalach, jak i obiektach użyteczności publicznej, działalności handlowej, czy gastronomicznej.

Utrzymanie naszego otoczenia w nienagannej czystości wymaga zastosowania odpowiednich preparatów. Tradycyjne produkty mogą okazać się niewystarczające, szczególnie w przypadku dużych powierzchni, odwiedzanych przez wiele osób lub miejsc narażonych na intensywne osadzanie się zanieczyszczeń. Profesjonalne środki do mycia podłóg przydają się w obiektach użyteczności publicznej, czy punktach gastronomicznych. W ofercie MEDISEPT znajdą Państwo skuteczne produkty, które spełniają najwyższe standardy jakościowe i mogą być stosowane również w zakładach przetwórstwa spożywczego i placówkach opieki zdrowotnej. Czym wyróżniają się środki do mycia dostępne w tej kategorii?

Jak działają środki do mycia podłóg?

Mamy świadomość, że najlepsze preparaty do mycia podłóg to takie, które pozwalają szybko i skutecznie usunąć nawet uporczywe zabrudzenia. Zgromadzone w tej kategorii produkty przeznaczone są do codziennego stosowania, a dzięki regularnemu użyciu udaje się zachować wysoki poziom higieny nawet w wymagających miejscach. Choć środki do mycia powinny przede wszystkim oczyszczać, to my postanowiliśmy pójść o krok dalej i zaproponować Państwu preparaty, które dodatkowo konserwują i pielęgnują podłogę.

Profesjonalne środki do mycia podłóg MEDISEPT efektywnie czyszczą, a jednocześnie nie niszczą powierzchni posadzki, a ponadto:

  • nie pozostawiają smug,
  • dzięki właściwościom antystatycznym przeciwdziałają osadzaniu się kurzu,
  • tworzą powłokę ochronną i antypoślizgową na nawierzchni,
  • nadają połysk.

Do jakich podłóg nadają się środki do mycia MEDISEPT?

Różne rodzaje materiałów wymagają odmiennej pielęgnacji. Dlatego przygotowaliśmy profesjonalne środki do mycia wrażliwych i delikatnych powierzchni, jak i przestrzeni industrialnych. Znajdą Państwo u nas profesjonalne preparaty do mycia podłóg z lakierowanego drewna lub paneli, a także gresu, betonu oraz kamienia naturalnego i sztucznego. Proponujemy również zakup produktów do czyszczenia linoleum i PCV.

Należy pamiętać, że ważna jest ilość stosowanego środka, dobrana odpowiednio do stopnia zabrudzeń. Chcąc mieć pewność, że środki do mycia podłóg będą skuteczne, a jednocześnie bezpieczne, należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń umieszczonych w opisie.

Które preparaty do mycia warto wybrać?

Przygotowaliśmy dla Państwa różnorodne propozycje produktów o udowodnionej skuteczności działania. Preparaty do mycia podłóg są dostępne w różnych wariantach zapachowych. Dzięki temu każdy nasz klient może kupić środek, który pozostawi w umytej przestrzeni aromat:

  • owoców leśnych,
  • pomarańczy,
  • białych kwiatów,
  • egzotycznych owoców.

Wszystkie profesjonalne środki do mycia podłóg skutecznie usuwają zabrudzenia, pozostawiając posadzkę błyszczącą i zabezpieczoną przed kolejnymi zanieczyszczeniami. Niektóre z nich dodatkowo tworzą powłokę antypoślizgową i podnoszą komfort użytkowania podłogi. Nadają się zarówno do mycia ręcznego, jak i maszynowego.

Kupując specjalistyczne preparaty, warto dodatkowo zwrócić uwagę na składniki w nich zawarte. Środki do mycia codziennego MEDISEPT nie zawierają agresywnych detergentów, które mogłyby wpłynąć na uszkodzenie powłoki podłogi. Chcąc uzyskać najwyższą skuteczność i zagwarantować bezpieczeństwo, należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń umieszczonych w opisie produktu.

Dlaczego warto wybrać profesjonalne środki do mycia podłóg MEDISEPT?

Wybierając ofertę MEDISEPT, zyskują Państwo pewność, że codzienne oczyszczanie powierzchni będzie przebiegać sprawnie, a usuwanie zabrudzeń przestanie być wyzwaniem. Przygotowaliśmy środki do mycia, które spełniają najwyższe standardy jakościowe, a ich starannie dopracowany skład i wydajna formuła pozwoliły uzyskać produkty o doskonałych właściwościach. Z powodzeniem korzystają z nich klienci pragnący utrzymać podłogę w nienagannej czystości, a także właściciele dużych obiektów, w których każdego dnia przebywa wiele osób lub nawierzchnie są narażone na różne rodzaje zabrudzeń.

Profesjonalne środki do mycia podłóg MEDISEPT pozwalają zadbać o posadzkę kompleksowo, dzięki temu, że skutecznie czyszczą, a ponadto tworzą powłokę ochronną, tym samym podnosząc odporność na uszkodzenia i kolejne zabrudzenia. Stworzyliśmy preparaty w różnych wariantach zapachowych (pomarańcze, owoce leśne, białe kwiaty), aby dbanie o czystość było jeszcze przyjemniejsze! Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, znajdą w niej Państwo między innymi: ściereczki z mikrofibry, sprzęt do sprzątania, wózki serwisowe, maszyny do mycia podłóg, profesjonalny odświeżacz powietrza i inne.

Pobierz katalog produktów profesjonalnych marki MEDISEPT

Skip to content
Unia europejska
Zadzwoń, czekamy na Twój telefon codziennie
od 8:00 do 16:00
81 535 22 22
Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe:
sprzedaz@medisept.pl