Środki do czystości

Mydła do rąk i ciała

Mydło do rąk to podstawowy środek higieniczny, który ułatwia zachowanie czystych dłoni i zapobiega rozprzestrzenianiu drobnoustrojów chorobotwórczych. Preparaty MEDISEPT działają skutecznie, a także są delikatne i nie podrażniają skóry dzięki zawartości odpowiednich substancji myjących i pielęgnujących. Dlatego należy zadbać, aby używane mydła zawierały składniki chroniące skórę dłoni i ciała.

Higiena dłoni to jedna z podstawowych metod ochrony przed zakażeniami. Myjemy ręce przed posiłkiem, po skorzystaniu z toalety oraz po kontakcie z zabrudzonymi przedmiotami. Mydło do rąk likwiduje szkodliwe drobnoustroje chorobotwórcze, które mogą prowadzić do poważnych zakażeń. Dzięki niemu możemy podnieść swój poziom bezpieczeństwa nie tylko w okresie wzmożonych zachorowań, ale przez cały rok w prosty, powszechnie dostępny i skuteczny sposób, aby zadbać o własne zdrowie oraz osób nam bliskich i zapewnić bezpieczeństwo powierzchni skóry rąk.

Bezpieczeństwo mydła do rąk i ciała

Jeżeli chcemy, aby mycie było skutecznie, powinniśmy zwrócić uwagę na skład mydła do rąk i ciała. Starannie dopracowane formuły oferujemy Państwu w MEDISEPT. Dbamy, aby wykorzystywane przez nas składniki były najwyższej jakości, a produkcja środków odbywała się w ściśle kontrolowanych warunkach. Dokładamy starań, aby nasi klienci mogli dbać o swoje bezpieczeństwo przy zastosowaniu skutecznych i sprawdzonych produktów.

Każde mydło spełnia wymogi i normy przewidziane dla preparatów z tej kategorii. To produkty o udowodnionej efektywności działania i z zawartością łagodnych substancji myjących. Częste mycie rąk pozwala zmniejszyć ryzyko zakażeń, jednak poprzez stosowanie nieodpowiednich środków może powodować podrażnienie skóry. Dlatego warto sięgnąć po delikatne mydło do rąk i ciała.

Jak działają mydła antybakteryjne do rąk?

Preparaty myjące wykorzystywane do higieny dłoni zaliczane są do najpopularniejszych środków w kategorii ochrony osobistej. Korzystamy z nich każdego dnia, ale nie zawsze zastanawiamy się, czy używane mydła faktycznie są skuteczne. Dlatego przed zakupem warto upewnić się, że wybieramy produkt najwyższej jakości.

Mydło antybakteryjne do rąk i ciała

W naszej ofercie dostępne są mydła do ciała i rąk na bazie delikatnych substancji myjących, zawierające glicerynę i pochodną oleju kokosowego, a zatem skuteczne, a jednocześnie delikatne dla skóry składniki. Unikalna kompozycja efektywnie oczyszcza, a ponadto pielęgnuje i nawilża. Mydła do ciała i rąk tworzą białą, gęstą i trwałą pianę. Warto dodać, że nie zawierają barwników, ani sztucznych wypełniaczy. Sprzedajemy wyłącznie preparaty przebadane dermatologicznie, a ich pH jest przyjazne dla skóry.

Gdzie warto korzystać z mydeł antybakteryjnych do mycia rąk?

Choć mydła antybakteryjne do rąk kojarzone są przede wszystkim z personelem medycznym, to znajdują zastosowanie zdecydowanie szerzej niż tylko w placówkach ochrony zdrowia. Nasze produkty często trafiają m.in. do:

  • szkół i przedszkoli,
  • instytucji publicznych,
  • restauracji i hoteli.

Z preparatów MEDISEPT chętnie korzystają pracownicy, którzy z racji wykonywanego zawodu muszą często myć ręce pod bieżącą wodą. Niektóre mydła do rąk w płynie mogą prowadzić do osłabienia bariery hydrolipidowej, a w efekcie do przesuszenia i podrażnienia naskórka. Inaczej działają preparaty MEDISEPT!

Mydło do rąk może być używane przez personel medyczny i pracowników wielu innych sektorów, którzy są narażeni na przesuszenie dłoni w wyniku częstego ich mycia. W swojej ofercie mamy także preparaty przeznaczone dla pacjentów wykorzystywane w profilaktyce odleżyn.

Mydła w płynie do rąk i ciała dostępne w ofercie MEDISEPT

Mamy świadomość, że Państwa potrzeby są zróżnicowane, dlatego oferta MEDISEPT została dostosowana do odmiennych potrzeb i oczekiwań naszych klientów, a produkty podzielone na różne kategorie. Oferowane mydła do rąk i ciała są dostępne w formie emulsji lub pianki.

Mydła antybakteryjne dostępne w MEDISEPT umieszczone są w jednorazowym wkładzie w formie woreczka, butelki o pojemności 500 ml lub kilkulitrowych kanistrów. Nasi klienci mogą wybierać spośród środków bezzapachowych lub produktów z dodatkiem subtelnych aromatów.

Mydło, które likwiduje bakterie i bezdotykowy dozownik – zestaw do higieny rąk

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą mydeł do rąk dostępnych w asortymencie MEDISEPT. Prezentujemy wyłącznie skutecznie działające środki myjące, które zawierają starannie wyselekcjonowane składniki aktywne, dzięki czemu pozwalają zachować czyste, a jednocześnie niepodrażnione dłonie.

W tej kategorii zgromadziliśmy mydła do rąk w różnej pojemności, które mogą wypełnić ręczny lub automatyczny dozownik mydła. Delikatne mydło sprawdzi się w zachowaniu codziennej higieny oraz nadaje się do użytku przez specjalistów w placówkach ochrony zdrowia. Kupując w MEDISEPT zyskują Państwo dostęp do produktów najwyższej jakości i skuteczności. W przypadku ich dostępności czas realizacji zamówień jest krótki!

Pobierz katalog produktów profesjonalnych marki MEDISEPT

Skip to content
Unia europejska
Zadzwoń, czekamy na Twój telefon codziennie
od 8:00 do 16:00
81 535 22 22
Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe:
sprzedaz@medisept.pl