Sprzęt i akcesoria

Ściereczki z mikrofibry do sprzątania

Ściereczki z mikrofibry to jedne z najbardziej uniwersalnych artykułów higienicznych, umożliwiające szybkie i wydajne czyszczenie dowolnej powierzchni. Ścierki tego rodzaju znajdą zastosowanie zarówno we wszystkich domowych wnętrzach, jak i w przestrzeniach biurowych lub obiektach publicznych. Doskonale nadają się do mycia wszelkich gładkich powierzchni, takich jak szkło, drewno, metal, ceramika lub tworzywa sztuczne.

Ściereczki z mikrofibry to jedne z najbardziej uniwersalnych artykułów higienicznych, umożliwiające szybkie i wydajne czyszczenie dowolnej powierzchni. Ścierki tego rodzaju znajdą zastosowanie zarówno we wszystkich domowych wnętrzach, jak i w przestrzeniach biurowych lub obiektach publicznych. Doskonale nadają się do mycia wszelkich gładkich powierzchni, takich jak szkło, drewno, metal, ceramika lub tworzywa sztuczne. Ściereczka wykonana z mikrofazy charakteryzuje się unikalnymi właściwościami, pozwalającymi skutecznie usuwać kurz i zabrudzenia na sucho lub mokro, nie pozostawiając przy tym nieestetycznych smug. Dlaczego jeszcze warto wybrać produkty dostępne w tej kategorii? Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą MEDISEPT i składania zamówień – my zajmiemy się realizacją i dostawą pod wskazany adres.

Uniwersalne i trwałe ściereczki do sprzątania, mycia okien i czyszczenia okularów

Mikrofaza, znana także jako mikrofibra, jest miękkim, ale niezwykle wytrzymałym materiałem. Gęsty splot zapewnia tkaninie wysoką odporność na rozdarcia. Do jej produkcji wykorzystywana jest nowoczesna technologia, łącząca cienkie włókna poliestrowe i poliamidowe w chłonną i elastyczną tkaninę.

Dostępne ściereczki wykonane z mikrofazy doskonale wchłaniają wilgoć, ale także wychwytują cząsteczki pyłu i kurzu, pozwalając szybko pozbyć się bakterii i roztoczy z różnego rodzaju powierzchni – mebli, ekranów monitorów, a nawet okularów! Dzięki miękkiej strukturze szmatki doskonale nadają się również do polerowania delikatnych materiałów, takich jak cenne srebro, lakierowane metale, granit lub marmur czy elementy z drewna.

Czym wyróżniają się dostępne szmatki do czyszczenia i sprzątania MEDISEPT?

W porównaniu do ściereczek wykonanych z innych materiałów, ściereczki do czyszczenia oferowane przez markę MEDISEPT są dużo cieńsze i bardziej elastyczne, dzięki czemu umożliwiają najbardziej precyzyjne czyszczenie. Wyróżnia je też najwyższa chłonność. Ściereczki z mikrofibry mogą posłużyć zarówno do zebrania rozlanej cieczy, jak i mycia dowolnych powierzchni, w tym okien i ekranów, przy pomocy wody lub płynnych detergentów.

Ogromną zaletą mikrofazy są właściwości antyalergiczne. Sprawiają one, że ściereczki wychwytuje drobiny kurzu i pyłów, które dzięki strukturze tworzywa można bez problemu usunąć. Ściereczki do mycia z mikrofibry wystarczy wyprać w ciepłej wodzie, bez użycia dodatkowych środków piorących, aby były ponownie gotowe do użytku. Ścierka tego rodzaju to również produkt szczególnie polecany alergikom!

Ściereczki z mikrofazy i ich zastosowanie

Trwałe i wydajne ścierki z mikrofazy są dużo skuteczniejsze niż tradycyjne artykuły gospodarstwa domowego lub produkty jednorazowego użytku. Mogą być wykorzystywane wielokrotnie, nie podrażniają skóry i nie niszczą nawet najbardziej delikatnych powierzchni, takich jak okna. Szmatki z mikrofibry doskonale sprawdzą się podczas mycia powierzchni szklanych. Aby usunąć z szyby niewielkie zabrudzenia, wystarczy przetrzeć je ściereczką zmoczoną czystą wodą, lub niewielką ilością środka czyszczącego. Pozostawiają lśniącą i zachwycająco czystą powierzchnię, bez smug i zacieków.

Mogą być wykorzystane do sprzątania kuchni, łazienek, usuwania zabrudzeń z mebli, posadzki lub metalu czy ekranów. Ścierki wspaniale radzą sobie usuwaniem zanieczyszczeń nawet z trudnych w utrzymaniu powierzchni. Mogą zostać wykorzystane do:

  • polerowania stali nierdzewnej,
  • czyszczenia ekranów telewizorów czy komputerów,
  • usuwania zabrudzeń z delikatnej tapicerki i wymagającej skóry.

Efektywne sprzątanie różnych powierzchni na sucho i mokro

Szmatki wykonane z mikrofibry świetnie sprawdzają się podczas codziennego czyszczenia różnych powierzchni oraz sezonowych porządków. Dostępne w naszym asortymencie propozycje to ścierki praktyczne i trwałe - nie pozostawiają smug i gwarantują utrzymanie najwyższego poziomu czystości w każdym domu, przestrzeni biurowej i nie tylko. Ściereczka to produkt, do którego wytworzenia zastosowano wysokiej jakości materiał, dlatego sprawdzi się między innymi do czyszczenia mebli z drewna, pozwoli też łatwiej utrzymać porządek w kuchni. Istotne jest to, że tego typu szmatki nadają się do wielokrotnego prania w pralce. Oferta MEDISEPT zapewnia możliwość zamówienia ścierek do sprzątania z dostawą pod wskazany adres. Dbamy o dostępność szerokiej gamy produktów oraz o najlepsze opinie klientów.

Ściereczki z mikrofibry MEDISEPT to gwarancja wygody i oszczędności!

Dostępne w ofercie ścierki z mikrofibry pozwalają zaoszczędzić czas i pieniędze. To dlatego, że do jej użycia wystarcza woda. Nie ma zatem konieczności wymiany szmatki na nową bezpośrednio po jej użyciu, ani kupowania dodatkowych środków czystości (choć można używać detergentów). Cena produktu również pozostaje atrakcyjna, a jednocześnie zakup wiąże się z gwarancją tego, że ściereczka będzie pełnić swoje funkcje przez długi czas.

W MEDISEPT mamy świadomość, że doskonała jakość i trwałość produktów, w tym ściereczek, jest dla naszych klientów najważniejsza. Dlatego proponujemy wyłącznie ścierki do sprzątania wykonane z materiałów wysokiej klasy. Wybierając naszą ofertę, zyskują Państwo profesjonalną obsługę! Zachęcamy do składania zamówień, a w razie wątpliwości do kontaktu. Gwarantujemy, że dostawa dotrze do Państwa w ustalonym terminie! Dostępne produkty z pewnością sprawdzą się do sprzątania każdego dnia.

Pobierz katalog produktów profesjonalnych marki MEDISEPT

Unia europejska
Zadzwoń, czekamy na Twój telefon codziennie
od 8:00 do 16:00
81 535 22 22
Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe:
dokb.biuro@medisept.pl