Sprzęt i akcesoria

Pompki dozujące

Pompki dozujące są wykorzystywane do higienicznego i sprawnego odmierzania płynnych preparatów. Często ze względów ekonomicznych decydujemy się na zakup żelu, mydła lub środków do dezynfekcji w większej pojemności. Zazwyczaj pojemniki są zabezpieczone tradycyjną nakrętką. Chcąc móc korzystać z produktu bez ograniczeń i bezpiecznie, warto kupić funkcjonalne pompki dozujące.

Praktyczne pompki dozujące do żelu i mydła

Korzystanie z produktów płynnych jest zdecydowanie łatwiejsze dzięki pompkom dozującym. Te praktyczne dodatki umożliwiają precyzyjne odmierzanie produktu i ułatwiają mycie dłoni lub aplikację środka do dezynfekcji. Można naciskać je łokciem bez konieczności używania rąk, na których mogą być obecne zanieczyszczenia. Pompki dozujące pozwalają zachować wyższy poziom higieny i zmniejszają ryzyko zakażenia poprzez dotykanie wspólnych powierzchni. To wygodne rozwiązanie, które wykorzystuje się przede wszystkim w placówkach ochrony zdrowia, ale także gabinetach kosmetycznych, czy obiektach użyteczności publicznej.

Czy pompki są ekonomicznym rozwiązaniem?

Pompki dozujące są ekonomicznym rozwiązaniem w przypadku dozowania produktów płynnych, takich jak żel, mydło czy środki do dezynfekcji, szczególnie w miejscach publicznych. Stosowanie pompki dozującej pozwala na kontrolowanie ilości używanego produktu, co przekłada się na znaczne oszczędności.

Korzyść płynąca z użycia pompki dozującej polega na eliminacji ryzyka nadmiernego zużycia produktu. Każde naciśnięcie pompki dawkuje tę samą ilość produktu, co umożliwia precyzyjne kontrolowanie eksploatowania. Dzięki temu minimalizowane jest marnowanie produktu. Zaletą pompki dozującej jest także jej higieniczność. Produkt jest chroniony przed kontaktem z bakteriami czy zanieczyszczeniami, co jest niezwykle istotne w miejscach publicznych takich jak szpitale, przychodnie czy łazienki publiczne.

Mimo że koszt początkowy produktu z pompką dozującą może być wyższy, na dłuższą metę stanowi to ekonomiczne rozwiązanie. Odpowiednie konserwowanie i czyszczenie pompki dozującej pozwala na jej wielokrotne użycie. To przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów, co jest zgodne z zasadami gospodarki o obiegu zamkniętym.

Funkcjonalne pompki i spryskiwacze do kanistrów

Pompki dozujące oraz spryskiwacze do kanistrów standardowych zapewniają skuteczne i precyzyjne dozowanie różnorodnych płynów. Są one niezwykle funkcjonalne, ponieważ posiadają możliwość kontroli ilości używanego produktu, co prowadzi do znacznych oszczędności. Co więcej, umożliwiają one równomierne rozprowadzanie produktu na większej powierzchni, co jest szczególnie przydatne w przypadku detergentów czy środków czystości. Warto również zaznaczyć, że spryskiwacz z wydłużonym wężykiem oferuje dodatkową wygodę, umożliwiając łatwy dostęp do płynu nawet z głębokich pojemników. Takie rozwiązanie jest wyjątkowo korzystne. Dzięki niemu wyeliminowana zostaje potrzeba bezpośredniego wylewania z opakowania. Oferowane produkty są szczególnie cenione w branży chemicznej, kosmetycznej i medycznej, gdzie precyzja w dozowaniu substancji jest niezbędna dla zachowania jakości i bezpieczeństwa produktów.

Dlaczego warto kupić pompki dozujące z oferty MEDISEPT?

Pompki dozujące należy dobrać do rodzaju pojemnika, a przed zakupem upewnić się, jaki rozmiar gwintu jest nam potrzebny. W MEDISEPT przygotowaliśmy krótkie modele dostosowane do niewielkich pojemników z żelem lub płynem o pojemności 0,5 - 1 l. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą produktów MEDISEPT i składania zamówień!

Pobierz katalog produktów profesjonalnych marki MEDISEPT

Skip to content
Unia europejska
Zadzwoń, czekamy na Twój telefon codziennie
od 8:00 do 16:00
81 535 22 22
Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe:
sprzedaz@medisept.pl