Sprzęt i akcesoria

Sprzęt do sprzątania

Przygotowaliśmy dla Państwa funkcjonalne zestawy sprzątające do mycia okien, czyszczenia podłóg i innych prac, z których korzysta wiele profesjonalnych firm sprzątających oraz prywatni użytkownicy. Zgromadziliśmy niezbędny sprzęt do sprzątania i akcesoria, które ułatwiają i usprawniają usuwanie zabrudzeń oraz podnoszą komfort pracy.

W ofercie MEDISEPT przygotowaliśmy dla Państwa niezawodny sprzęt do sprzątania, który jest chętnie wykorzystywany zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych. Wśród urządzeń znajdują się odkurzacze, szorowarki i polerki, dlatego wybór sprzętu warto dostosować do poszczególnych prac. Oferujemy przydatne akcesoria sprzątające, takie jak kije teleskopowe, skrobaczki i ściągaczki, a także elementy wymienne do nich, czyli gumy i nożyki. Nie zabrakło pojemnych wiaderek i funkcjonalnych wózków. Wszystkie zgromadzone w naszym sklepie narzędzia są wykorzystywane m.in. w:

 • biurach i urzędach,
 • lokalach gastronomicznych i hotelach,
 • obiektach handlowych,
 • magazynach i halach produkcyjnych,
 • dworcach i lotniskach,
 • szkołach,
 • szpitalach, przychodniach i centrach medycznych.

Profesjonalny sprzęt do sprzątania

Oferowany przez nas sprzęt do sprzątania wyróżnia się niską awaryjnością, wieloletnią żywotnością i łatwą obsługą. Prezentujemy lekkie i pracujące odkurzacze, zarówno modele nadające się do pracy na sucho, jak i na mokro. Wyróżniają się wysoką wytrzymałością mechaniczną, a ich użytkowanie jest prawdziwą przyjemnością.

Innym przydatnym sprzętem do sprzątania jest szorowarka wielofunkcyjna o wszechstronnym zastosowaniu. Sprawdza się podczas czyszczenia podłóg, dywanów oraz jest wykorzystywana do doczyszczania wolnoobrotowego. Warto zwrócić uwagę także na ergonomiczną polerkę wysokoobrotową o wysokiej mocy i szybkości.

Praktyczne zestawy sprzątające

Przygotowaliśmy dla Państwa przydatne zestawy sprzątające przeznaczone do mycia i dezynfekcji powierzchni. Umożliwiają szybkie i wygodne czyszczenie oraz ułatwiają usuwanie nawet uciążliwych zabrudzeń zgromadzonych w trudno dostępnych miejscach. Zostały wykonane z trwałych materiałów i dostosowane do intensywnej eksploatacji. Narzędzia te usprawniają pracę, wyróżniają się odpornością na środki chemiczne, wilgoć i zanieczyszczenia. W tej kategorii dostępne są:

 • proste zestawy sprzątające, które służą do zbierania i zamiatania śmieci,
 • ściągaczki z tworzywa sztucznego do podłogi i metalowe do okien,
 • mopy bawełniane z drążkiem,
 • akcesoria ułatwiające mycie okien.

Akcesoria sprzątające - które dodatki warto kupić?

Czasami podczas sprzątania przydają się drobne akcesoria sprzątające, które znacznie przyspieszają pracę i ułatwiają usunięcie uciążliwych zabrudzeń. Sprawdzi się np. skrobaczka kieszeniowa, która poradzi sobie z resztkami zaschniętej farby, brudu lub kleju. Szczególnie uciążliwe jest pozbywanie się smug z szyb i luster. W tym zadaniu pomocna okazuje się odpowiednia ściągaczka.

W naszym sklepie wśród oferowanych produktów znajdą Państwo ściereczki mikrofibry, które wyróżniają się doskonałą chłonnością. Nie zabraknie również wymiennych nakładek i padów, które są dostosowane do różnych rodzajów powierzchni. Podczas prac porządkowych przydają się także dodatkowe akcesoria sprzątające, takie jak dozowniki i pompki dozujące.

Dlaczego warto wybrać do mycia okien, czyszczenia podłóg i generalnego sprzątania sprzęt z oferty MEDISEPT?

W ofercie MEDISEPT przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór narzędzi, urządzeń i akcesoriów, dzięki którym zachowanie czystości w miejscach narażonych na zanieczyszczenia będzie zdecydowanie łatwiejsze, niezależnie od przeznaczenia pomieszczeń. Prace porządkowe mogą przebiegać szybciej, wygodniej i efektywnie. Wysoka jakość jest dla nas bardzo istotna, dlatego prezentujemy Państwu wyłącznie zestawy sprzątające i profesjonalny sprzęt sprzątający wykonane z trwałych i odpornych materiałów.

Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z ofertą i możliwościami, jakie dają akcesoria sprzątające MEDISEPT. Nasz sprzęt został zaprojektowany i wyprodukowany w oparciu o najwyższe standardy, aby zagwarantować użytkownikom wieloletnie bezawaryjne korzystanie z nich i maksymalne zadowolenie. W ofercie dostępne są także profesjonalne środki czystości do małych i dużych powierzchni, które doskonale sprawdzą się w każdej firmie sprzątającej.

Pobierz katalog produktów profesjonalnych marki MEDISEPT

Skip to content
Unia europejska
Zadzwoń, czekamy na Twój telefon codziennie
od 8:00 do 16:00
81 535 22 22
Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe:
sprzedaz@medisept.pl