Dozowniki

Stacje dozujące

Dozownik automatyczny do dezynfekcji to urządzenie, które ułatwia codzienną higienę rąk. Umożliwia precyzyjne, a co najważniejsze bezdotykową aplikację środka dezynfekującego.

Wolnostojący dozownik do dezynfekcji rąk jest rozwiązaniem, które najczęściej wykorzystuje się w miejscach odwiedzanych przez wiele osób każdego dnia. Duże natężenie ruchu wiąże się ze zwiększonym ryzykiem transmisji drobnoustrojów chorobotwórczych. Dzięki odpowiedniej higienie dłoni można zapobiec rozprzestrzenianiu szkodliwych bakterii i wirusów, a w efekcie uchronić się przed zakażeniem. Dozowniki automatyczne do dezynfekcji znajdują zastosowanie wszędzie, gdzie osoby korzystające z danej przestrzeni nie mają możliwości umycia dłoni. Najczęściej są zlokalizowane w:

  • łazienkach i toaletach publicznych,
  • lokalach usługowych,
  • restauracjach i hotelach,
  • na siłowniach i basenach,
  • sklepach i galeriach handlowych.

Nowoczesne dozowniki do dezynfekcji rąk – automatyczne, niezawodne i bezpieczne

Wolnostojący dozownik do dezynfekcji rąk, który dozuje odpowiednią ilość środka bezdotykowo to najwyższy poziom higieny. Często na urządzeniach tego typu bytują drobnoustroje, dlatego ograniczenie kontaktu z powierzchnią pozwala dodatkowo zmniejszyć ryzyko zakażenia. Urządzenie uruchamiane jest dzięki czujnikom – wystarczy zbliżyć dłoń, aby uzyskać odpowiednią porcję środka dezynfekcyjnego. Automatyczny mechanizm zawsze dozuje taką ilość produktu, a dodajmy, że ma ona istotne znaczenie dla skuteczności preparatu. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji wydawanej dawki płynu.

Duży, widoczny dozownik wolnostojący umieszczony przy wejściu do budynku jest doskonale zauważalny. Dzięki temu zwiększają się szanse, że każdy, kto wchodzi do lokalu, zechce skorzystać ze środka do dezynfekcji rąk, a tym samym zabezpieczyć siebie oraz osoby znajdujące się wewnątrz. Dozownik automatyczny do dezynfekcji jest wygodny w użytkowaniu, co dodatkowo zachęca wszystkich do skorzystania z niego. Warto zwrócić uwagę na nowoczesny design prezentowanych urządzeń. Pasują one do wszystkich łazienek i ekskluzywnie urządzonych biur.

Dlaczego warto wybrać wolnostojący dozownik do dezynfekcji rąk MEDISEPT?

Dozownik automatyczny do dezynfekcji, który dostępny jest w naszej ofercie, wyróżnia się niezawodnym działaniem oraz niską awaryjnością. Sprawdza się nawet podczas intensywnej eksploatacji. Został wyposażony w tryb redukujący zużycie energii elektrycznej, co pozwala dbać o higienę rąk bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Wolnostojący dozownik do dezynfekcji rąk to urządzenie o wysokiej wytrzymałości. Produkt został zaprojektowany i wykonany w Polsce, a do jego produkcji wykorzystano wyłącznie trwałe materiały (stal malowana proszkowo), co wpływa na jego długą żywotność. Dozownik automatyczny został wyposażony w zbiornik o pojemności 5 litrów, co eliminuje konieczność częstego napełniania.

Chcąc wypełnić wolnostojący dozownik automatyczny odpowiednim płynem, warto kupić środek od sprawdzonego producenta. W kompleksowej ofercie MEDISEPT przygotowaliśmy szeroki wybór różnorodnych preparatów o udowodnionej skuteczności działania. Likwidują drobnoustroje i zapobiegają ich namnażaniu. Są wydajne, dodatkowo delikatne dla skóry dłoni, a jednocześnie efektywne. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień!

Pobierz katalog produktów profesjonalnych marki MEDISEPT

Unia europejska
Zadzwoń, czekamy na Twój telefon codziennie
od 8:00 do 16:00
81 535 22 22
Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe:
sprzedaz@medisept.pl