Środki do czystości

Środki do powierzchni zmywalnych

Płyny do powierzchni zmywalnych od MEDISEPT to gwarancja wysokiej skuteczności i bezpieczeństwa. Preparaty te działają już po kilku sekundach od aplikacji, usuwając zanieczyszczenia nieorganiczne oraz nagromadzone osady mineralne. Wyróżniają się również uniwersalnością – doskonale sprawdzą się w różnych miejscach i na różnych powierzchniach.

Szeroki wybór preparatów MEDISEPT

W ofercie firmy MEDISEPT znajdują się środki do powierzchni zmywalnych o zróżnicowanym działaniu. Silnie działający preparat do gruntownego czyszczenia fug podłogowych i ściennych, preparat do usuwania śladów po naklejkach, taśmach klejących, gumach, pisakach, mleczko do czyszczenia i pielęgnacji mebli drewnianych i laminowanych oraz preparat do mycia i pielęgnacji narzędzi ze stali nierdzewnej to tylko niektóre z nich. Każdy z nich został stworzony z myślą o konkretnym zadaniu, co gwarantuje najwyższą efektywność działania.

Zastosowanie preparatów MEDISEPT

Preparaty MEDISEPT to płyny do powierzchni zmywalnych, które znajdą zastosowanie zarówno w domu, jak i w profesjonalnych placówkach. Środki te są idealne do codziennego mycia wszelkich powierzchni: mebli, okien, drzwi, ścian, podłóg, urządzeń biurowych, monitorów LCD i TV, ekranów, wyświetlaczy, blatów, glazury czy szyb. Ponadto, dzięki właściwościom antystatycznym, preparaty te dłużej chronią powierzchnię przed ponownym zabrudzeniem.

MEDISEPT w biurach, szpitalach i domach

Płyny do powierzchni zmywalnych firmy MEDISEPT to doskonały wybór dla różnych pomieszczeń - od biur, przychodni, szpitali po domy. Dzięki swoim właściwościom są nieocenione wszędzie tam, gdzie zależy nam na utrzymaniu najwyższego poziomu czystości i higieny.

Pobierz katalog produktów profesjonalnych marki MEDISEPT

Skip to content
Unia europejska
Zadzwoń, czekamy na Twój telefon codziennie
od 8:00 do 16:00
81 535 22 22
Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe:
sprzedaz@medisept.pl