Sprzęt i akcesoria

Poznaj nakładki

Oferowane nakładki to dodatkowe akcesoria, które doskonale sprawdzą się podczas sprzątania, a w szczególności czyszczenia różnych powierzchni. Można je wykorzystać do mycia podłóg i okien, które są zwykle najbardziej wymagające podczas sprzątania.

Nakładki - idealnie czysta podłoga bez wysiłku

Oferujemy szeroki wybór modeli, wśród których każdy z pewnością znajdzie idealne warianty dla siebie. Oferowane nakładki różnią się długością włókna, wielkością, materiałem i kształtem. Wśród najpopularniejszych akcesoriów można znaleźć nakładki, które dzielą się na te, wykonane z mikrofazy oraz bawełny.

Pierwsze z wymienionych łączą w sobie wiele zalet, gdyż mikrofaza doskonale sprawdza się do mycia różnego rodzaju powierzchni. Ponadto jest uniwersalna, ponieważ można ją stosować zarówno do mycia na sucho, jak i na mokro. Struktura mikrofibry jest bardzo gęsta i miękka w dotyku, dlatego świetnie wychwytuje kurz. Natomiast modele bawełniane z widocznymi pętelkami, które świetnie domywają uporczywe zabrudzenia, są łatwe w czyszczeniu, gdyż można je prać w temperaturze 90°C.

W ofercie nie zabrakło także mopów sznurkowych. To modele przeznaczone przede wszystkim do usuwania największych zabrudzeń, a także do czyszczenia nierównych powierzchni. Świetnie chłoną wodę i pozwalają ją równomiernie rozprowadzić na każdego rodzaju posadzce.

Nakładki do mycia okien - niezawodne akcesorium do mycia szyb i luster

Oferowane nakładki sprawdzą się doskonale do mycia okien. W przypadku tego rodzaju prac okażą się niezawodne, gdyż pozwolą uzyskać nieskazitelny efekt w postaci czystych szyb i luster, bez nieestetycznych smug, zacieków i plam. Czyszczenie szklanych powierzchni jest dość uciążliwe bez odpowiednich akcesoriów, dlatego warto stawiać na sprawdzone rozwiązania, które przyspieszą sprzątanie i pozwolą zaoszczędzić czas.

Pady ręczne - pomocnik w czyszczeniu powierzchni rogowych

Pady ręczne świetnie sprawdzą się w czyszczeniu powierzchni rogowych. Można wykorzystać je w miejscach, do których trudno dotrzeć sprzętami sprzątającymi.

Uchwyty do nakładek - najwyższa jakość i prostota użytkowania

Podczas wyboru akcesoriów do sprzątania, warto także zwrócić uwagę na uchwyty do nakładek, bez których nie byłby w stanie spełniać swojej funkcji. To elementy mocowane do kija, na które zakłada się nakładki. Ich mechanizm działania jest bardzo prosty i intuicyjny, dzięki czemu można z łatwością złożyć uchwyt w celu szybkiej wymiany nakładki. W niektórych modelach zastosowano dodatkowo magnes w stelażu, dzięki czemu zamykanie uchwytu jest jeszcze prostsze, a dodatkowo zapobiega mimowolnemu otwieraniu podczas użytkowania. To wysokiej jakości produkty, stanowiące wieloletnią inwestycję.

Zapraszamy do zapoznania się z całą kategorią i wybrania niezawodnych produktów dla siebie. W razie dodatkowych pytań chętnie na nie odpowiemy i doradzimy w zakupie. Zapewniamy najwyższej jakości obsługę i szybką realizację każdego zamówienia. Życzymy udanych zakupów!

Pobierz katalog produktów profesjonalnych marki MEDISEPT

Skip to content
Unia europejska
Zadzwoń, czekamy na Twój telefon codziennie
od 8:00 do 16:00
81 535 22 22
Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe:
sprzedaz@medisept.pl