Szanowni Państwo


pandemia wywołana koronawirusem SARS-Cov-2 i zagrożenie epidemiologiczne na terenie Polski spowodowały lawinowy wzrost zapotrzebowania na środki dezynfekcyjne. Informujemy, że Medisept Sp. z o.o. mimo trudności wynikających z pozyskaniem surowców i opakowań (brak dostępności oraz wzrost cen), zapewnia utrzymanie ciągłości dostaw poprzez zwiększenie mocy produkcyjnych w systemie 3-zmianowym oraz pozyskiwanie alternatywnych źródeł komponentów.

Bieżąca produkcja środków do dezynfekcji rąk i powierzchni jest kierowana w pierwszej kolejności do szpitali, jednostek służby zdrowia i innych służb. Naszym celem jest zapewnienie dostępności środków dezynfekcyjnych dla najbardziej potrzebujących w tym okresie odbiorców. Pozostała część produkcji jest kierowana do rynku otwartego i konsumenckiego, wynikająca z umów długoterminowych oraz do naszych Partnerów, którzy we własnym zakresie decydują o dalszej dystrybucji.

Drodzy Państwo, niestety wzrost zainteresowania produktami dezynfekcyjnymi spowodował, pojawianie się sprzedawców stosujących nieuczciwe praktyki rynkowe: zawyżających ceny detaliczne oraz wprowadzających użytkowników w błąd oferując żele antybakteryjne i przeznaczone do odświeżania rąk jako dezynfekujące. Pamiętajmy, iż preparaty przeznaczone do dezynfekcji rąk są produktami biobójczymi i zgodnie z prawem muszą posiadać odpowiednie pozwolenie na obrót, wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Tylko produkt posiadający pozwolenie (którego numer musi znajdować się na etykiecie jest produktem), gwarantuje, że jego działanie wirusobójcze zostało potwierdzone badaniami.

Prezes Zarządu Medisept

Meet the Medisept family of products

See the full range of Medisept products for both professional and home use.

Profesional Products

A wide range of products for disinfection and cleanliness in even the most demanding environments.
Check

Consumer Products

A range of products for home and when traveling.
Check

References

 • "About the products of MEDISEPT, Poland – we are pleased with the diversity and quality of the products MEDI SPRAY teatonic, VIRUTON BOHR and VIRUTON EXTRA. Thank you and hope to have a beautiful collaboration in the future!"
  Stomalux
  Balti, Republic of Moldova
 • "We are working with MEDISEPT products approximately 1 year, we are satisfied with the quality of the offered disinfectants by M-INTER-FARMA company. lt is referred to the quality and characteristics of the products like MEDI SRAY, VIRUTON EXTRA, VELOX WIPES and VIRUTON BOHR. We hope that the quality of the products in the future to remain unchanged."
  Dental Cabinet Team
  RiDent
 • "Profesjonalne środki czystości firmy Medisept są używane w naszej placówce od stycznia 2014 do chwili obecnej, w oddziałach dziecięcych i noworodkowym. Preparaty odznaczają się bardzo dobrymi właściwościami myjącymi, dużą wydajnością, nie pozostawiają smug i zacieków, posiadają przyjemny zapach. W trakcie stosowania nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych, przypadków alergii czy uczuleń. Polecamy."
  Dr n. med. Mirosława Malara, Kierownik Działu Epidemiologii i Higieny Szpitalnej, Pielęgniarka Epidemiologiczna
  Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II
 • "W imieniu firmy Vimex Sp. z o.o., właściciela marki Vimex EndoskopyTM potwierdzamy, że produkty firmy Medisept Sp. z o.o. przeznaczone do dezynfekcji narzędzi oraz dezynfekcji powierzchni obudowy wyrobów wykazują tolerancję materiałową z wytwarzanymi przez nas wyrobami medycznymi. W związku z powyższym rekomendujemy stosowanie ww. produktów do dezynfekcji wytwarzanych przez nas wyrobów medycznych."
  Marek Ochocki, Specjalista ds. zapewnienia jakości
  Vimex Sp. z o.o.

Medisept at trade fairs

POLAND
Konferencja Naukowo-Szkoleniowa w Wiśle
12.04 – 15.04.2018
GERMANY
MEDICA 2018 Dusseldorf
12.11 – 15.11.2018
UNITED ARAB EMIRATES
Arab Health 2019 Dubai
28.01 – 31.01.2019‎